Blog založen 10.3.09

Ten blog je hlavně o AnImE a MaNzE

Ma prezdivka je Anna

Přihlaska SB Here

ReKlAmY hErE

sB ZAPIS hErE

Přihláska so Sonoa

ty v Naruto

PLS hlasky hErE

Objednej si Dess


Avatary
Klikacky klubuBlog dosud nebyl aktivován. Jako potvrzení Vám byl odeslán e-mail, obsahující aktivační klíč. Pokud jste vlastníkem tohoto blogu a nedostali jste aktivační e-mail, nebo jste jej omylem smazali, přihlaste se prosím a nechte si jej poslat znovu.

Červen 2009

Černá kapitola

30. června 2009 v 23:04 Yu Yu Hakusho

Černá kapitola

(Chapter Black)

Yusukeho protivníkem není tentokrát démon ale člověk - duševně vyšinutý bývalý detektiv Světa duchů Shinobu Sensui. Sensui, který trpí rozštěpením osobnosti, ukradl videokazetu Světa duchů, na níž jsou zaznamenány nejhorší hříchy lidstva, a s šesti pomocníky, jimiž jsou většinou lidé nadaní různými duševními schopnostmi, se teď snaží zničit Svět lidí tím, že otevře tunel do Zásvětí a umožní tamějším mocným přízrakům třídy A a S volný průchod do lidského světa.
Při boji se Sensuim, jehož duchovní síla je na úrovni přízraku nejvyšší třídy S, Yusuke podruhé umírá, ale k velkému překvapení všech se znovu zrodí jako démon - jeho dávným předkem byl totiž mocný démon z rodu Mazoku a Yusukeho druhá smrt aktivovala v jeho organismu až dosud ladem ležící démonské geny. Po této přeměně již není pro Yusukeho problém Sensuiho porazit.

Tři králové

30. června 2009 v 23:04 Yu Yu Hakusho

Tři králové

(The Three Kings)

Yusuke a Raizenův pobočník Hokushin Poté, co jej kontaktuje jeho démonský předek Raizen, který vládne jedné třetině Zásvětí, se Yusuke vydává do světa démonů. Raizen po tisíci letech života umírá protože od chvíle, co kdysi dávno prožil milostný románek s lidskou ženou (Yusukeho praprapra…atd…babičkou), odmítá jíst lidské maso, které ale přitom nutně potřebuje k přežití. Z Yusukeho by si chtěl za ten krátký čas co mu zbývá vychovat svého nástupce.
Do Zásvětí se vydává i Kurama, kterého pozval Raizenův rival a vládce další částí démonské říše, slepý Yomi. Kurama se s ním zná ještě z doby, kdy byl obávaným lupičem Yoko Kuramou - Yomi byl tehdy členem jeho lupičské bandy a jeho pravou rukou. Yomi přinutí Kuramu přidat se k němu pod pohrůžkou, že zabije jeho lidskou matku a otčíma. Hiei odchází do Zásvětí na pozvání posledního z trojice tamních králů, tajemného démona se smrtící reputací jménem Mukuro, z nějž se nakonec vyklube žena.
Kurama a Yomi - spojenci nebo nepřátelé?
V Zásvětí se schyluje k válce: Yomi i Mukuro vědí, že Raizenovi již nezbývá mnoho času a protože s jeho smrtí bude vychýlena rovnováha sil, chystají se udeřit jeden na druhého jakmile třetí král zemře. Vítěz války by tak získal vládu nad celým Zásvětím. Jak Hiei tak Kurama za krátkou dobu získávají postavení zástupce svého panovníka a když po smrti Raizena Yusuke zdějí jeho království vypadá to, že všichni tři přátelé brzy budou muset bojovat proti sobě. Yusuke však zbývajícím dvěma králům navrhne uspořádat turnaj, jehož se budou moci zůčastnit všichni obyvatelé Zásvětí, přičemž vítěz turnaje se stane vládcem celého světa
Turnaj Zásvětí - Hiei versus Mukuro
přízraků na tři roky - pak se bude konat další turnaj, za tři roky znovu atd. V turnaji po mnoha soubojích zvítězí Raizenův dávný přítel Enki, který chce dobře vycházet s lidmi i obyvateli Světa duchů. Kurama, který se rozhodl žít i nadále ve Světě lidí, se vrací domů ke své rodině, Hiei zůstává v rodném Zásvětí s Mukuro. Seriál končí návratem Yusukeho k přátelům a rodině

Turnaj černých bojových umění

30. června 2009 v 23:03 Yu Yu Hakusho

Turnaj černých bojových umění


(The Dark Tournament)

Aréna Yusuke a jeho přátelé Kuwabara, Hiei a Kurama jsou pozváni na Turnaj černých bojových umění. Tento turnaj, jehož se účastní v převážné většině jen přízraky, se koná jednou za 50 let a jeho pořadateli jsou bohatí obchodníci (mafiáni bude asi přesnější výraz) ze Světa lidí. Vítěznému týmu je garantováno splnění jakékoli přání, poražené čeká téměř jistá smrt. Jelikož každý tým musí mít 5 členů, přidá se ke čtveřici také záhadná bojovnice v masce, která nejprve zápasí inkognito a teprve později jak divákům tak svým spolubojovníkům odhalí svou pravou totožnost - je to Yusukeho učitelka Genkai.
Yusukeho parta je už od začátku u diváků v nemilosti - v obecenstvu totiž sedí samé přízraky a ty lidi nemají zrovna moc rádi (snad leda tak na smetaně či s dobře kořeněnou omáčkou...). Favoritem turnaje je tým Toguro, s jehož vůdci bratry Togurovými se již Yusuke a Kuwabara střetli při záchraně Yukiny. Yusuke a jeho společníci bojují proti týmům Roukuyoukay, Ichikagi, Masho, Uraotogi a nakonec porazí i tým Toguro.


Detektiv světa duchů

30. června 2009 v 23:02 Yu Yu Hakusho

Detektiv Světa duchů

(The Spirit detective)

Yusukeho hrdinská smrt Mladistvý delikvent Yusuke Urameshi zachrání při autohavárii malé dítě, sám však přitom umírá a stává se duchem. Ve Světě duchů zavládne jisté překvapení, protože jeho smrt byla zcela nečekaná, mimo plán. Navíc zemřel zbytečně, neboť zachráněný chlapeček měl tak jako tak nehodu přežít nezraněn. Syn vládce Světa duchů Koenma proto podrobí Yusukeho zkoušce, po jejímž úspěšném složení se může vrátit zpět do života. Po svém oživení se však musí ujmout role detektiva Světa duchů a bojovat proti přízrakům ohrožujícím lidský svět.
Při svém prvním úkolu, týkajícím se krádeže tří magických artefaktů, se Yusuke seznamuje s Hieim a Kuramou, kteří jsou spolupachateli krádeže a tím pádem jeho protivníky. Yusukemu se nejprve podaří zlikvidovat outsidera zlodějské trojice, Goukiho. Kurama mu magické zrcadlo, které použil na záchranu života své matky, vrátí dobrovolně a Yusuke nakonec porazí a zatkne i Hieiho.
Poté je Yusuke Koenmou vyslán na bojovou soutěž, již pořádá proslulá stará vědma Genkai, aby si tak našla učedníka, jemuž předá svou tajnou bojovou techniku. O její umění má zájem i nebezpečný démon Rando a Yusuke musí zvítězit, aby Genkaiiny vědomosti nepadly do špatných rukou. Přitom se mu tak nějak plete pod nohy Kuwabara, který se do soutěže také přihlásil.
Yusukeho dalším případem, který již řeší společně s Kuwabarou, Kuramou i Hieim, je boj proti nebezpečným Čtyřem šelmám, přízrakům, kteří ohrožují lidský svět vypuštěním smrtícího démonického hmyzu. Tyto přízraky jsou zpodobněním bytostí vyskytujících se v čínské a japonské mytologii a vztahujícími se k pojmenování čínských souhvězdí - černá želva Genbu, bílý tygr Byakko, modrý drak Seyriu a rumělkový pták Suzaku. Každý ze členů Yusukeho týmu se vítězně utká s jedním z nich.
Uvězněná Yukina
Poslední misí Yusukeho a jeho přátel je záchrana ledové víly Yukiny, kterou vězní chamtivý obchodník Gonzo Tarukane neboť dívčiny slzy se mění ve velmi vzácné drahokamy. Mise se tentokrát účastní pouze Yusuke, Kuwabara a Botan. Hieiho Koenma vůbec neinformoval, protože měl strach z jeho přehnaně násilné reakce - Yukina je totiž Hieiho dlouho pohřešovaná sestra. Kuwabara se do Yukiny po uši zamiluje, přičemž jako jeden z mála naprosto netuší, s kým je dívka příbuzná. Při vysvobozování Yukiny se Yusuke a Kuwabara utkají s nebezpečnými bratry Togurovými a přestože nad nimi vyhrají, ukáže se, že Togurové ještě rozhodně neřekli své poslední slovo.

informace

30. června 2009 v 23:00 Yu Yu Hakusho
1. Botan a Koenma
Koenma ve své kanceláři razítkuje nějaká lejstra, je ukrutně zaneprázdněný a pořádně nevnímá, co se kolem něj děje. Toho využije Botan a vyžádá si od něj povolení ke krátkému výletu za přáteli do Světa lidí. Teprve chvíli poté, co jí ho udělí, se Koenma trochu probere ze svého transu, ale Botan už sviští na svém pádle pryč.
2. Detektivové Světa duchů
Koenma nám ve zkratce představuje Yusukeho, Kuramu a Hieiho. Kuwabara se musí představit sám, protože Koenma ho nepovažuje za zrovna moc důležitého a nejraději by ho opomněl.
3. Yusuke v práci
Keiko navštíví Yusukeho ve stánku s rychlým občerstvením, kde bývalý vládce jedné třetiny Zásvětí teď pracuje. Ukáže se, že Yusuke má kromě talentu na to jak vymlátit protivníkovi duši z těla navíc i opravdu velké vlohy pro vaření. Yusuke očividně dosud nesplnil svůj slib, že se s Keiko po návratu ze Zásvětí ožení a není ani jisté, jestli spolu ti dva vůbec regulérně chodí. Jejich vzájemná náklonnost je však více než patrná. Ke dvojici se připojí Kuwabara a Yukina, kteří si také chtějí dát ve stánku něco na zub. Kuwabara svou milovanou zřejmě pozval na procházku po městě, a tak má Yukina na sobě běžný lidský oděv. Kuwabara si z Yusukeho a Keiko utahuje, že když je Yusuke tak dobrý kuchař, mohli by ti dva hned převzít vedení restaurace patřící rodičům Keiko. To by samozřejmě znamenalo, že by se nejprve měli vzít - tento náznak Keiko přiměje se červenat.
4. Setkání u Genkai
Yusuke, Keiko, Kurama, Kuwabara, Shizuru a Botan navštíví Genkai a Yukinu. Genkai je upozorňuje, že když teď byla zrušena bariéra mezi Zásvětím a Světem lidí bude potřeba utvořit zvláštní skupinu, která by řešila konflikty mezi obyvateli těchto dvou dimenzí, k nimž bude při vzájemných kontaktech zaručeně docházet. Později se celá skupinka (bez Yukiny a Genkai) shromáždí na mýtině nedaleko Genkaina chrámu. Společně vzpomínají na dobrodružství, která zažili během Turnaje černých bojových umění.
5. Kde je Hiei?
Reportéři pátrají po Hieim v sídle patřícím Mukuro, ale zdá se, že objekt jejich zájmu kamsi zmizel. Domnívají se, že asi někde trénuje na nadcházející nový Turnaj Zásvětí. Zatím na mýtině si Yusuke připomíná svůj boj se Sensuim.
6. Hiei a Yukina
Hiei přichází do Genkaina chrámu navštívit Yukinu. Vrací jí přívěsek s Hirui kamenem, který mu kdysi dala, a informuje ji, že její bratr-dvojče, po kterém měl na její žádost v Zásvětí pátrat, je pravděpodobně už dávno mrtev. Yukina ale trvá na tom, aby si přívěsek ponechal. Zdá se, že si je dobře vědoma Hieiho pravé totožnosti, ale rozhodla se respektovat bratrovo přání a předstírat, že nic neví.
7. Škádlení Yusukeho a Keiko
Yukina se připojí ke Kuwabarovi a ostatním na mýtině. Přátelé se rozhodují co budou dělat a začnou si utahovat z Yusukeho a Keiko s tím, že by se měli jít podívat na "Pamětihodnou pláž" - tedy na místo, kde si ti dva v závěrečném dílu anime dali svou první pusu.
8. Druhý Turnaj Zásvětí
Skupinka přátel spokojeně pozoruje na pláži západ slunce. Kde se vzal, tu se vzal, najednou tam s nimi stojí i Hiei. Netrvá dlouho a s Kuwabarou se začnou navzájem popichovat. Jako za starých dobrých časů... / STŘIH NA JINOU SCÉNU / Yusuke, Kurama, Hiei a Kuwabara se účastní druhého Turnaje Zásvětí. Narozdíl od toho prvního, jenž se konal na venkovních zápasištích, se tento odehrává v uzavřeném stadionu podobnému tomu, který hostoval semifinále a finále Turnaje černých bojových umění. Hlasatelkou je opět všem dobře známá Koto. Je mi tak trochu záhadou, co tam pohledává Kuwabara - má vůbec právo se účastnit, když není přízrak? Scénka končí tím, jak po ohlášení začátku turnaje čtveřice kráčí vstříc bojové aréně.

SNOVÉ SEKVENCE

(Yusuke spí a ve snech vidí sebe a své přátele v podivně bizarních, či spíš vyloženě ulítlých a směšných situacích.)
Sen č. 1
Yusuke vrazí na nemocniční chodbě do Genkai, ale ta ho nepoznává a křičí na něj, že je úchyl.
Sen č. 2
Yusuke se probouzí v bytě, kde nic nepoznává. Stěny jsou natřeny kýčovitými barvami a i on sám je oblečen v pestrobarevném pyžamu. V kuchyni ho vítá Botan a brzy se objevuje i návštěva - Kurama a Hiei, oba oděni dost netradičně v saku a kravatě. Informují zkoprnělého Yusukeho, že je čerstvě ženatý s Botan.
Sen č. 3
Yusuke, Kuwabara, Kurama a Hiei si v parku hrají na vojáky oblečeni v maskáčích a ukrývají se před "nepřítelem" v jakémsi bunkru ze starých popelnic.
Sen č. 4
Skutečná noční můra - Hiei v obleku a kravatě uhání ženské!!!

Turnaj černých bojových umění

Reportáž z Turnaje černých bojových umění
Před začátkem finálového kola se reportérka Koto vydává do šatny týmu Urameshi vyzpovídat Yusukeho, Kuwabaru, Hieiho a Kuramu. Ti ji však tak vyvedou z míry, že velice ráda a kvapně odchází poté, co s nimi prohodila jen pár vět.

legrační

30. června 2009 v 22:45 Yu Yu Hakusho
http://fc08.deviantart.com/fs7/i/2005/251/a/b/Serena_and_Hiei_by_IceHiei.jpg

http://www.freewebs.com/mishasdancefloor/yusuke_kenshingetting%20beat%20up.jpg

http://www.quizilla.com/user_images/D/DE/DEA/deathbyfire/1136130452_ewYearHiei.JPG

itm.jpgManga

30. června 2009 v 22:32 Yu Yu Hakusho
Yu Yu Hakusho
Yu Yu Hakusho

Rando

30. června 2009 v 22:20 Yu Yu Hakusho

Rando

rando
Rando se účastnil souboje o učení Genkai,nejdříve byl v lidské podobě a nezdál se být silným,pak však odhalil svou pravou podobu.Rando ukradl tajné techniky a umí lidi zmenšit,tak také porazil Kuwabaru,zmenšil ho a v pěsti ho rozdrtil.Pak se utlak s Yusukem,překvapující bylo,že i když Yusukeho viděl 1,okopčil od něj úder síly.Nakonec se pokusil Yusukeho zmenšit,ale ten nevědomky měl zacpané uši a místo něj se zmenšil Rando.
Popis :
Rando má delší vlasy,podobné Kuramovi,ale světlejší.Po obličeji má modré čáry,připomínající trochu pavouka.
Schopnosti :
Ohnivá koule,čepel tornáda,nit duchovní síly a Yusukeho úder síly

Genkai

30. června 2009 v 22:19 Yu Yu Hakusho

Hiei klade odpor

30. června 2009 v 22:18
Kurama, Yusuke, and Hiei Pictures, Images and Photos

Funny Pictures, Images and Photos