Blog založen 10.3.09

Ten blog je hlavně o AnImE a MaNzE

Ma prezdivka je Anna

Přihlaska SB Here

ReKlAmY hErE

sB ZAPIS hErE

Přihláska so Sonoa

ty v Naruto

PLS hlasky hErE

Objednej si Dess


Avatary
Klikacky klubuBlog dosud nebyl aktivován. Jako potvrzení Vám byl odeslán e-mail, obsahující aktivační klíč. Pokud jste vlastníkem tohoto blogu a nedostali jste aktivační e-mail, nebo jste jej omylem smazali, přihlaste se prosím a nechte si jej poslat znovu.

nioraj

3. dubna 2009 v 19:38 |  Král Šamanů
S Nyorai jsme se mohli setkat jen v jednom díle, kde její tým Dai-re-do bojoval s týmem Lena. Nyorai je typ šamana, který dokáže vyvolat stíny v srdci a tím ničí své nepřátelé. Stíny v srdci jsou různé pociti, špatné vzpomínky a utrpení, které toho člověka tíží. Využívá to ke svému prostpěhu v turnaji šamanů, takhle poráří všechny protivniky. omámila tím všechny šamany i Nichroma, který k ní pak dovedl Lena s Treyem a ovládla Treye protože Len byl zraněný a v bezvědomí. Když se pak vrátil k ostatním zaútočil na Yoha, protože mu záviděljak je dobrej a jak ho všichni mají rádi že on je proti Yohovi slabej atd...Nichrom k ní kluky přivedl protože se chtěl pomstít Lenovi za to že zabil jeho bratra v začáteční zkoušce šamanů. Choco to poznal díky svému duchovi Mikovi.
Při souboji šamanů byl Trey stále pod její mocí, Leny zranění a Choco byl v pořádku proto se soustředila na něho a začala mu vykládat že neni vtipný že neumí řikat vtipy a to bylo Chocovo slabé místo. Ale Choco se tomu jediný postavil a to ona netušila. S mikem šel do jednoty a dokázal že i když neni bůh ví jak vtipný dokáží se mu lidé zasmát. Začal tam totiž s Mikem tancovat a všichni se tomu smály. Nyorai se naštvala a poslala na něj svoje duchy ale když na ně Mik použil útok tak z nich zbyli jen kusy dřeva. Byli to jen loutky do kterých si Nyorai dala svoje furioku a sestavila tým.
Tým Dai-re-do byl diskvalifikován kvůli podvodu. Choco Nyorai prokouknul a začal řikat její stíny v srdci a to bylo to že nikdy neměla kamarády, že se s ní nikdo nehctěl bavit. Nyorai se rozbrečela a utekla.
Později jí pozval za svými přáteli a Ryo se do ní okamžitě zamiloval (no znáte ho) a vyhodil Mortyho aby jí uvolnil místo.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama