Blog založen 10.3.09

Ten blog je hlavně o AnImE a MaNzE

Ma prezdivka je Anna

Přihlaska SB Here

ReKlAmY hErE

sB ZAPIS hErE

Přihláska so Sonoa

ty v Naruto

PLS hlasky hErE

Objednej si Dess


Avatary
Klikacky klubuBlog dosud nebyl aktivován. Jako potvrzení Vám byl odeslán e-mail, obsahující aktivační klíč. Pokud jste vlastníkem tohoto blogu a nedostali jste aktivační e-mail, nebo jste jej omylem smazali, přihlaste se prosím a nechte si jej poslat znovu.

Yoh Asakura

20. března 2009 v 23:19 |  Král Šamanů

Yoh Asakura


věk:14
Rodina: Anna- budoucí manželka,Zeke-bratr,Mikihisa-otec,
Kieko-matka,Yohmei-dědeček,Kino-babička
Yoh Asakura- Když byl malí dědeček mu vysvětloval že se musí stát králem šamanů a taky ho cvičil. Jenže Yoh si dělal pořád srandu a tak se moc nenaučil. Slíbil také Anně že pokud vyhraje že se Anna stne jeho ženou. Když Yoh chodil do své staré školy pořád věřil na duchy a proto byl často trestán učiteli. Ale on naně nepřestal věřit. potom se přestěhoval do jiného města kde potkal Mortyho a Amidamara. Pak se stal Amidamaru jeho duch stražní. Yoh se přihlásil do souboje o krále šamanů, kde potkal Lena, Fausta, Treye,Choca,Ria a Lyserga. Ti všichni patrili do jeho party až na Lena, Treye a Choca ti postavily vlastn tým ale byly jeho přátelé a navzájem si pomáhaly. Lyserg se od nich pak odpojil a přidal se k spravedlivím ale pak se k nim zase připojil a všichni porazili Zekeho jejich velkého nepřítele.
Yoh je věčný pohodář a hlavní hrdina tohoto anime. Je to docela normální kluk. Až na to že má snoubenku, je šaman a má zabít svého bratra. Nechápete? Tak vám to vysvětlím ^^
Yoh přišel do města aby si anšel strážného ducha a to se mu povedlo. Dokonce si nabral i hromadu přátel, která se mu stala oporou při těžkém turnaji. Jeho putování s přáteli mělo docela klidný průběh, dokud se do toho nevložil Zeke se svou skupinou. Největší problémy ale Yohovi udělalo zjištění, že jeho úhlavní nepřítel Zeke je jeho dvojče (Zeke:,,Brzo se zase uvidíme, bratře"). Tento fakt také rozvrátil i Yohovo přátelství s Lysergem. Kvůli těmto vážným zvratům se Yoh stal vážnějším a silnějším . I tak si v sobě ale zanechal onoho lenocha a pohodáře, kterého jsme znali z prvních epizod.
Yoh pochází ze silného šamanského rodu Asakura. Jeho příbuzenstvo tvoří jeho otec Mikihisha (nebo také Mikisha), matka Keiko, děda Yohmei, babička Kimo, bratr a zároveň dávný předek Zeke a velice moc hodně vzdálený příbuzný Silva.
Narozeniny: 12-5-1985
Furioku: 10500
Duch: Amidamaru
Místo narození: Japonsko, Izumo
Typ krve: A
Oblíbená věc: hudba
Přátelé: Ryo, Lenny, Trey,Lyserg, Anna, Morty
Věk: 13
Nepřátelé: Zeke Asakura
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama