Blog založen 10.3.09

Ten blog je hlavně o AnImE a MaNzE

Ma prezdivka je Anna

Přihlaska SB Here

ReKlAmY hErE

sB ZAPIS hErE

Přihláska so Sonoa

ty v Naruto

PLS hlasky hErE

Objednej si Dess


Avatary
Klikacky klubuBlog dosud nebyl aktivován. Jako potvrzení Vám byl odeslán e-mail, obsahující aktivační klíč. Pokud jste vlastníkem tohoto blogu a nedostali jste aktivační e-mail, nebo jste jej omylem smazali, přihlaste se prosím a nechte si jej poslat znovu.

Vše o nich

20. března 2009 v 21:49 |  Digimon-hranice
Na začátku vídíme kluka co někam běží ("Rozhodnout o mé budoucnosti?")... O chvilku později se dozvíme že se jmenuje TAKUYA a má "mobil" na který dostal zprávu jestli chce začít. Samozřejmě řekne ano a musí se tady dostat na nádraží do 17:45, do pěti minut tam musí být. Na poslední chvíli to stihne a potká zvláštního kluka co ho také někdo nejspíš zavolal... Dostane další zprávu kde musí být ("To nemůžu stihnout!!!")
Když ale nastoupí do výtahu,ten se s ním a zvláštním klukem rozjede hluboko pod normální patra. Najde nástupiště vlaků a na poslední chvíli do jednoho nastoupí. Tam potká další 3 lidi, J.P,ZOE A TOMMYHO, který ovšem nastoupit nechtěl,donutili ho k tomu. Při cestě se jim "mobily" promění na DIGIVICE (digiovladače) Dojedou do DIGISVĚTA a tam se dozví od vlaku neboli Trailmona Worma že aby se dostali zpět do lidského světa, musí najít DIGISPIRIT. Tommi nechce čekat a rozběhne se po uzoučké kolejnici zpět (jen tak mimochodem, kolejnice visí ve volném prostoru..) Takuya se chce rozběhnout za ním, ale najednou na něj skočí dva Digimoni ("Pomóóc,pomoz nám") aby jim pomohl s Cerberusmonem který na něj zaůtočil protože mu nechtěli říct kde je LEGENDÁRNÍ DIGISPIRIT . Takuya ho omylem najde a promění se na OHNIVÉHO AGUNIMONA!!!! Jednoho ze starodávné desítky. V této podobě porazí Cerberusmona a to dokonce v temné oblasti kde ho ještě nikdo neporazil a naskenuje jeho data ( "nechť je tvoje zlá duše,očištěna tímto digivicem. Sken digikódu!") Poté se Takuya promění zpět, ale nic si nepamatuje. Na konci vidíme jiného Trailmona jak přijíždí se zvláštním klukem...

Obrázky
Omlouvám se za kvalitu ale lépe to nešlo....


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama