Blog založen 10.3.09

Ten blog je hlavně o AnImE a MaNzE

Ma prezdivka je Anna

Přihlaska SB Here

ReKlAmY hErE

sB ZAPIS hErE

Přihláska so Sonoa

ty v Naruto

PLS hlasky hErE

Objednej si Dess


Avatary
Klikacky klubuBlog dosud nebyl aktivován. Jako potvrzení Vám byl odeslán e-mail, obsahující aktivační klíč. Pokud jste vlastníkem tohoto blogu a nedostali jste aktivační e-mail, nebo jste jej omylem smazali, přihlaste se prosím a nechte si jej poslat znovu.

Lewis

21. března 2009 v 0:15 |  H2o
Lewis McCartney - Lewis byl přítel Cleo, když jim bylo pět, a poté, "transformaci", také se spřátelil s Rikki a Emmou. Je akademicky nadaný, myslí na sebe jako vědec a má vášeň pro rybaření. Zamiloval se do Cleo. Po události z prvního úplňku z 2. série, Cleo má přestávky s Lewisem. Jejich přátelství, ale zůstalo trochu v rozpacích. Lewis rozvíjí přátelství s Charlotte, s novou holkou, která má náklonost k Lewisovi a stává se jeho přítelkyní. Na konci 2. série, Lewis náhle opustí Charlotte kvůli svému chování vůči ostatním dívkám, především Cleo. Poté, co mu pomůže Cleo ze žraločí útes, se dostanou zpátky dohromady.
-Lewis kamoš Emy,Ricky a Cleo tedy cleo bívalí kluk tedka nevím jestli se vratí ksobe ale vsím se skym koliv že jo pomocník :ricky cleo...a emy-Charloty
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama