Blog založen 10.3.09

Ten blog je hlavně o AnImE a MaNzE

Ma prezdivka je Anna

Přihlaska SB Here

ReKlAmY hErE

sB ZAPIS hErE

Přihláska so Sonoa

ty v Naruto

PLS hlasky hErE

Objednej si Dess


Avatary
Klikacky klubuBlog dosud nebyl aktivován. Jako potvrzení Vám byl odeslán e-mail, obsahující aktivační klíč. Pokud jste vlastníkem tohoto blogu a nedostali jste aktivační e-mail, nebo jste jej omylem smazali, přihlaste se prosím a nechte si jej poslat znovu.

Všichni

10. března 2009 v 13:04 | dfdf |  Král Šamanů
Yoh Asakura
Yoh je hlevní hrdina seriálu Král Šamanů , je to bezstarostný student nižší střední školy a je také šaman , jeden z mála vyvolených s ůžasnou schopností komunikovat přímo s duchy. Neumí , ale jen povolávat duchy z jiného světa , ale pomocí techniky zvané "duchovní jednota" s nimi dokáže spojit síly a bojovat dohromady jako jeden. Jako šaman , Yoh se svým duchovním strážcem , samurajem Amidamaru , trénuje na velký Turnaj šamanů , aby se mohl stát králem šamanů.


Len Tao
Len je ďábelský a silný telepatický šaman z norické diabolické rodiny Tao. Pracuje se svým duchem strážným starobylým duchem čínského válečníka jménem Bason. Len má ambice porazit a zničit Yoha a stát se králem šamanů. Je tak silný , že kdyš se spojí s Basonem , dokáže mečem přepůlit kamion. Původně měl Yoha zabít , ale nějak to nevyšlo a teď jsou z nich nejlepší přátelé.


Anna Kyoyama
Anna je Yohova snoubenka a umí vyvolat ducha z kteréhokoli koutu země a proto není šamankou , ale duchovním mediem. Yohovi pořád něco nakazuje a Mortymu říka prcku , což nemá zrovna v lásce.


Trey
Trey se ve skutečnosti jmenuje Horo Horo a má ducha Cori. Jeho posláním je zachránit Maličké (Minuťané). Jeho trenérkou je jeho sestra Pilica, která ho drtí podobně jako Anna Yoha.Nesnáší stejně jako Len Chocovo vtípky.Jeho oblíbeným jídlem je rybí tuk a proto taky pochází se severu. Od své sestry dostal ikupasu.


Lyserg Deithel
14 letý kluk, který potkal Yoha na cestě do Doubí a chtěl s nimi bojovat , aby zjistil jestli jsou lepší než on, ale nikkdo s ním bojovat nechtěl tak je napadnul. Dopadlo to tak , že zranil Lennyho a Treye Yoh to pak nevydržel a nebeským řezem zničil Lysergovi kyvadélko a tím ho porazil. Pak mu dal ještě jednu šanci , aby se zlepšil a to , že může s nimi pokračovat na cestě do Doubí. Chce zničit Zekeho , protože mu v šesti letech zabil oba rodiče. Na cestě do Doubí opustí Yoha a přidá se ke Spravedlivým. Je to proutkař , jeho nástrojem je kyvadélko. Za strážného ducha má vílu Chloe.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Kdo má nej. ducha?

Yoh 24% (18)
Trey 18.7% (14)
Lenny 24% (18)
Zek 6.7% (5)
Ryo 12% (9)
Lyserg 14.7% (11)

Komentáře

1 lucka lucka | E-mail | 20. března 2009 v 18:29 | Reagovat

máš fakt supéééééééééééééééééééééééééééééééér blog je fakt hustýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama